Hewalex laureatem III edycji projektu GreenEvo

Hewalex laureatem III edycji projektu GreenEvo

GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii to projekt Ministerstwa Środowiska wspierający rozwój polskich innowacyjnych przedsiębiorstw. Mamy przyjemność poinformować, iż do tegorocznej edycji została zakwalifikowana technologia wykorzystania aluminium w produkcji absorberów kolektorów słonecznych.

To jeszcze nie koniec promocji!

To jeszcze nie koniec promocji!

Zainteresowanie naszą zagniatarką nie słabnie, w związku z tym postanowiliśmy dołączać ją do zestawów promocyjnych jeszcze do końca czerwca. Przypominamy, iż zestawy promocyjne posiadają odrębne numery katalogowe.

Instalacje 2012 - promocje i nowości!

Instalacje 2012 - promocje i nowości!

W dniach 23-26.04 miały miejsce targi Instalacje 2012, które stanowiły okazję do zaprezentowania nowości z oferty firmy Hewalex, a także spotkania się z fachowcami i klientami indywidualnymi. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia na kolejnej imprezie targowej.

"Aluminiowa" promocja!

W dniu 29 marca 2012 r. firma Hewalex wprowadza do oferty nowe kompletne zestawy solarne wykorzystujące innowacyjne, wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego, kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am. Z tej okazji proponujemy Państwu bardzo korzystny zakup zestawów promocyjnych.

Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze

Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 nowe, innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze ZPS. Zespół ZPS 18e-01 wprowadza nowe rynkowe standardy użytkowe pod względem regulacji i monitorowania pracy instalacji oraz pomiaru wydajności grzewczej. Z kolei charakterystyczną cechą zespołu ZPS 18a-01 jest system regulacji optymalizujący pracę układu solarnego pod kątem najwyższych uzysków ciepła.  

Stanowisko SPIUG w sprawie projektu Ustawy o OZE

Stanowisko SPIUG w sprawie projektu Ustawy o OZE

W dniu 22.12.2011 został podany do wiadomości publicznej długo oczekiwany, także przez Środowisko Urządzeń Grzewczych, projekt ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii. Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych (SPIUG).

Certyfikat rzetelności dla Hewalex

Certyfikat rzetelności dla Hewalex

Firma Hewalex Leszek Skiba otrzymała certyfikat rzetelności potwierdzający brak przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z treścią certyfikatu.

Hewalex zmienił formę własności

Hewalex zmienił formę własności

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem 1.01.2012 r. firma Hewalex przyjęła nową formę własności Hewalex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Prezesem spółki pozostaje dotychczasowy właściciel i założyciel Leszek Skiba.

Jakość i niezawodność kolektorów słonecznych

Jakość i niezawodność kolektorów słonecznych

Pierwszą i najważniejszą cechą kolektora słonecznego jest jego trwałość i bezawaryjność. Kolektor słoneczny jest urządzeniem stosunkowo kosztownym, dlatego powinien nam służyć przez wiele lat, również po okresie zwrotu nakładów inwestycyjnych. Aby być pewnym dobrego wyboru, radzimy sprawdzić, czy kolektor słoneczny przeszedł pozytywnie szereg badań mających gwarantować jego odpowiednią jakość.