Nowy typoszereg podgrzewaczy wody z pompą ciepła PCWU z 5-letnią gwarancją

Nowy typoszereg podgrzewaczy wody z pompą ciepła PCWU z 5-letnią gwarancją

Nowy typoszereg pomp ciepła z podgrzewaczem 200 lub 300 litrów - PCWU serii eK, oferowany jest z minimum 4-letnią gwarancją bez żadnych dodatkowych kosztów i formalności. Gwarancja obejmuje całość urządzenia - a zatem i podgrzewacz wody i moduł pompy ciepła. Te najkorzystniejsze na rynku warunki gwarancji mogą być łatwo przedłużone aż do 5 lat.

Nowe logo Hewalex. Energia ze Słońca

Nowe logo Hewalex. Energia ze Słońca

Nowe logo firmy Hewalex podkreśla w jeszcze większym stopniu związanie swojej działalności obecnej i przyszłej z tą niewyczerpalną i dostępną bez ograniczeń formą energii. Szczególnie wobec uciążliwego problemu złej jakości powietrza wpływającej na zdrowie i życie ludzkie, wykorzystanie ENERGII ZE SŁOŃCA staje się priorytetem i podstawą dla dalszego rozwoju technologii wytwarzania zarówno ciepła, jak i chłodu, a także energii elektrycznej.

Etykiety energetyczne dla urządzeń Hewalex

Etykiety energetyczne dla urządzeń Hewalex

Od 26 września 2015 r. wszedł w życie obowiązek określania efektywności energetycznej dla urządzeń przeznaczonych do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej. Muszą być one oznakowane etykietą energetyczną oraz posiadać kartę produktu.

Wyniki KONKURSU

Wyniki KONKURSU

Znamy już najwyżej ocenione prace nadesłane w konkursie "Kolektory słoneczne w obiektywie". Pomimo pełni sezonu wakacyjnego napłynęło kilkadziesiąt prac za które serdecznie dziękujemy. Wyróżnione prace szczególnie podkreślały harmonijne wkomponowanie kolektorów słonecznych w otoczenie.

KONKURS

KONKURS

Kolektory słoneczne stanowią integralną część budynku jednocześnie widoczną na zewnątrz i podkreślajacą dbałość mieszkańców o poszanowanie środowiska naturalnego. Konkurs "Kolektory słoneczne w obiektywie" stanowi pierwszą tego rodzaju okazję do zaprezentowania swojej instalacji solarnej.

Modyfikacja pompy ciepła PCWU 200K-1,5kW

Modyfikacja pompy ciepła PCWU 200K-1,5kW

Pompa ciepła wody użytkowej PCWU 200K-1,5kW zyskała rozszerzenie funkcjonalności o możliwość podłączenia przewodu wentylacyjnego po stronie ssawnej. Adapter powietrza wentylacyjnego instaluje się w miejscu kratki wentylacyjnej na obudowie pompy ciepła.

Nowa pompa ciepła PCWU 300K-1,8kW

Nowa pompa ciepła PCWU 300K-1,8kW

Nowa pompa ciepła PCWU 300K-1,8kW przeznaczona do podgrzewania ciepłej wody użytkowej rozszerza ofertę typoszeregu PCWU - pomp ciepła ze zbiornikiem przeznaczonych do pracy samodzielnej lub we współpracy z innym źródłem ciepła: instalacją solarną lub kotłem grzewczym.

Nowości w ofercie pomp ciepła!

Nowości w ofercie pomp ciepła!

W ofercie pomp ciepła pojawiły się nowe modele: PCCO SPLIT o mocach 10 i 13 kW. Produkty te przeznaczone są do ogrzewania budynków, wody użytkowej, jak również do aktywnego chłodzenia w okresie letnim.

Nowa pompa ciepła od Hewalex

Nowa pompa ciepła od Hewalex

Nowość! Podgrzewacz cwu z pompą ciepła 200K-1,5kW. Przy zachowaniu podstawowych cech oferowanych dotąd pomp ciepła, nowe urządzenie wprowadza niższą moc grzewczą (1,65kW), co wiąże się z niższym obciążeniem sieci elektrycznej, nowy sterownik HW100 cechujący się intuicyjną obsługą i przede wszystkim cena nowej pompy jest bardzo atrakcyjna.