Zmiany w zestawach solarnych

Zmiany w zestawach solarnych

Zmianie ulegną zespoły pompowe w zestawach Hewalex. W nowej ofercie zastosowanie będą miały zespoły z wysokoefektywną pompą obiegową  serii Wilo-Yonos PARA. Zastosowanie pomp wysokoefektywnych zmniejsza roczne zużycie energii elektrycznej. Ceny zestawów solarnych z oferty podstawowej nie ulegną zmianie, natomiast ceny katalogowe dla nowych zestawów 2 TAC-200-ECO i 3 TAC-300-ECO wynoszą odpowiednio 4 558 i 5 858 zł netto i pozostają one niższe o ok. 40% od średniej ceny zestawów solarnych z oferty podstawowej.

Fotowoltaika Hewalex - 4 kroki do własnej instalacji PV

Fotowoltaika Hewalex - 4 kroki do własnej instalacji PV

Od lutego 2016 roku do oferty instalacji solarnych oraz pomp ciepła oficjalnie dołączają produkty z zakresu fotowoltaiki. Firma Hewalex udziela pełnego wsparcia w każdym z 4 kroków realizacji inwestycji. Korzystne warunki zakupu obejmują także koszty montażu instalacji fotowoltaicznej. Wysokiej klasy komponenty objęte są wydłużonymi okresami gwarancji.

Europejski Znak Jakości EHPA-Q dla pompy ciepła PCCO SPLIT 13kW

Europejski Znak Jakości EHPA-Q dla pompy ciepła PCCO SPLIT 13kW

Pompa ciepła PCCO SPLIT 13kW jako pierwsza na rynku polskim uzyskała Europejski Znak Jakości dla Pomp Ciepła EHPA-Q. Jest to kluczowa na rynku Europy Zachodniej informacja dla Klienta poświadczająca parametry urządzenia oraz jej jakość i bezpieczeństwo. Narzuca także producentowi szereg wymagań w zakresie obsługi Klienta.

Pompa ciepła PCCO SPLIT 13kW seria KAMELEON w jednym z 1625 kolorów.

Pompa ciepła PCCO SPLIT 13kW seria KAMELEON w jednym z 1625 kolorów.

To jedna absolutnie nielicznych na rynku europejskim tego rodzaju ofert. Już teraz jednostka zewnętrzna pompy ciepła PCCO SPLIT 13kW może być wykonana w jednym  1625 kolorów według palety RAL. Pozwala to dostosować wygląd pompy ciepła do oczekiwań mieszkańców domu. Możliwe jest więc dopasowanie koloru jednostki zewnętrznej do elewacji budynku, bądź też wyróżnienie jej na tle otoczenia.

Nowy typoszereg podgrzewaczy wody z pompą ciepła PCWU z 5-letnią gwarancją

Nowy typoszereg podgrzewaczy wody z pompą ciepła PCWU z 5-letnią gwarancją

Nowy typoszereg pomp ciepła z podgrzewaczem 200 lub 300 litrów - PCWU serii eK, oferowany jest z minimum 4-letnią gwarancją bez żadnych dodatkowych kosztów i formalności. Gwarancja obejmuje całość urządzenia - a zatem i podgrzewacz wody i moduł pompy ciepła. Te najkorzystniejsze na rynku warunki gwarancji mogą być łatwo przedłużone aż do 5 lat.

Nowe logo Hewalex. Energia ze Słońca

Nowe logo Hewalex. Energia ze Słońca

Nowe logo firmy Hewalex podkreśla w jeszcze większym stopniu związanie swojej działalności obecnej i przyszłej z tą niewyczerpalną i dostępną bez ograniczeń formą energii. Szczególnie wobec uciążliwego problemu złej jakości powietrza wpływającej na zdrowie i życie ludzkie, wykorzystanie ENERGII ZE SŁOŃCA staje się priorytetem i podstawą dla dalszego rozwoju technologii wytwarzania zarówno ciepła, jak i chłodu, a także energii elektrycznej.

Etykiety energetyczne dla urządzeń Hewalex

Etykiety energetyczne dla urządzeń Hewalex

Od 26 września 2015 r. wszedł w życie obowiązek określania efektywności energetycznej dla urządzeń przeznaczonych do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej. Muszą być one oznakowane etykietą energetyczną oraz posiadać kartę produktu.

Wyniki KONKURSU

Wyniki KONKURSU

Znamy już najwyżej ocenione prace nadesłane w konkursie "Kolektory słoneczne w obiektywie". Pomimo pełni sezonu wakacyjnego napłynęło kilkadziesiąt prac za które serdecznie dziękujemy. Wyróżnione prace szczególnie podkreślały harmonijne wkomponowanie kolektorów słonecznych w otoczenie.

KONKURS

KONKURS

Kolektory słoneczne stanowią integralną część budynku jednocześnie widoczną na zewnątrz i podkreślajacą dbałość mieszkańców o poszanowanie środowiska naturalnego. Konkurs "Kolektory słoneczne w obiektywie" stanowi pierwszą tego rodzaju okazję do zaprezentowania swojej instalacji solarnej.