Hewalex na targach we Frankfurcie

Hewalex na targach we Frankfurcie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (hala 9.1, stoisko E64) podczas targów ISH Frankfurt w dniach 12-16 marca br. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami produktowymi, jak również do bezpośredniej rozmowy ze specjalistami z naszej firmy i nawiązania owocnej współpracy. Serdecznie zapraszamy!

10 lat gwarancji dla kolektorów próżniowych KSR10

10 lat gwarancji dla kolektorów próżniowych KSR10

Pragniemy poinformować o wprowadzonym od 1 stycznia 2013 roku, 10-letnim okresie gwarancyjnym dla kolektorów próżniowych Hewalex KSR10. Tym samym okresy gwarancyjne dla kolektorów płaskich i próżniowych firmy Hewalex wynoszą jednakowo 10 lat, z możliwością przedłużenia o 1 rok w ramach Programu Przedłużenia Gwarancji.

GreenEvo - relacja ze spotkań

GreenEvo - relacja ze spotkań

Delegacja Hewalex miała okazję uczestniczyć w spotkaniach z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami władz Rosji i Ukrainy w ramach programu GreenEvo. Zdobycie nowych i obiecujących kontaktów oraz zaprezentowanie na rosyjskim i ukraińskim rynku wysokowydajnych produktów, pozwoli na nawiązanie długoletniej i owocnej współpracy handlowej z podmiotami obu krajów.

Hewalex – ekolider GreenEvo

Hewalex – ekolider GreenEvo

W dniu 3 października br. odbyła się uroczysta Gala dla laureatów  konkursu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. Dyplom i statuetkę z rąk Ministra Środowiska, Marcina Korolca firma Hewalex otrzymała za wdrożenie technologii zastosowania aluminium w produkcji absorberów kolektorów słonecznych.

Nowe podgrzewacze wielofunkcyjne - INTEGRA

Nowe podgrzewacze wielofunkcyjne - INTEGRA

Podgrzewacz typu INTEGRA stanowi nowe rozwiązanie umożliwiające pracę instalacji solarnej dla potrzeb ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania ogrzewania budynku. Jego cechą szczególną jest wyraźny podział na 3 strefy temperaturowe, co pozwala w dogodny sposób na zastosowanie i współpracę kilku źródeł ciepła w jednym systemie.

Hewalex laureatem III edycji projektu GreenEvo

Hewalex laureatem III edycji projektu GreenEvo

GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii to projekt Ministerstwa Środowiska wspierający rozwój polskich innowacyjnych przedsiębiorstw. Mamy przyjemność poinformować, iż do tegorocznej edycji została zakwalifikowana technologia wykorzystania aluminium w produkcji absorberów kolektorów słonecznych.

To jeszcze nie koniec promocji!

To jeszcze nie koniec promocji!

Zainteresowanie naszą zagniatarką nie słabnie, w związku z tym postanowiliśmy dołączać ją do zestawów promocyjnych jeszcze do końca czerwca. Przypominamy, iż zestawy promocyjne posiadają odrębne numery katalogowe.

Instalacje 2012 - promocje i nowości!

Instalacje 2012 - promocje i nowości!

W dniach 23-26.04 miały miejsce targi Instalacje 2012, które stanowiły okazję do zaprezentowania nowości z oferty firmy Hewalex, a także spotkania się z fachowcami i klientami indywidualnymi. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i do zobaczenia na kolejnej imprezie targowej.

"Aluminiowa" promocja!

W dniu 29 marca 2012 r. firma Hewalex wprowadza do oferty nowe kompletne zestawy solarne wykorzystujące innowacyjne, wykonane w najnowocześniejszej technologii spawania laserowego, kolektory słoneczne typu KS2000 TLP Am. Z tej okazji proponujemy Państwu bardzo korzystny zakup zestawów promocyjnych.

Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze

Innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 nowe, innowacyjne zespoły pompowo-sterownicze ZPS. Zespół ZPS 18e-01 wprowadza nowe rynkowe standardy użytkowe pod względem regulacji i monitorowania pracy instalacji oraz pomiaru wydajności grzewczej. Z kolei charakterystyczną cechą zespołu ZPS 18a-01 jest system regulacji optymalizujący pracę układu solarnego pod kątem najwyższych uzysków ciepła.