Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii pomp ciepła

Budowlana marka roku w kategorii pomp ciepła

W najnowszym rankingu Budowlana Marka Roku 2019 firma Hewalex została wyróżniona w kategorii "Pompy ciepła" głosami Wykonawców biorących udział w badaniu opinii prowadzonym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM. Badanie prowadzone od 2004 roku jest niezależną klasyfikacją, opierającą się na spontanicznych wskazaniach Wykonawców.

Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. Na podstawie opinii jakie firma otrzymuje od Wykonawców cenione są przede wszystkim: dopracowane rozwiązania techniczne, profesjonalne wsparcie techniczne, zdalny nadzór i diagnostyka pomp ciepła oraz wydłużone okresy gwarancji.

Firma Hewalex będąca producentem i dystrybutorem systemów OZE z blisko 30-letnim doświadczeniem, oferuje od 10 lat pompy ciepła. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło dostosować program produkcji tych urządzeń do wymagań klientów oraz fachowców. Przykładem jest jedyne tego rodzaju innowacyjne rozwiązanie EKONTROL DIAGNOSTYKA. Prowadzi ono stały monitoring pracy pompy ciepła PCCO, analizuje stany robocze i generuje automatyczne raporty dla użytkownika, a także firmy serwisu. Odbywa się to przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.