Dobre opinie o Hewalex w rankingu firm fotowoltaicznych

Nowa oferta fotowoltaika Hewalex

Firma Hewalex w swojej 30-letniej działalności w branży Odnawialnych Źródeł Energii, zdobyła bogate doświadczenie jako producent i dystrybutor instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Pierwsze panele fotowoltaiczne zostały zaprezentowane już w 2010 roku podczas targów MCE w Mediolanie. A obecnie oferta obejmuje kompletne rozwiązania, włącznie z realizacją inwestycji także od strony pomocy w kompletacji dokumentacji i uzyskania kredytu "eRaty".

W ostatnim rankingu firm fotowoltaicznych z maja br., ponownie w TOP 6 firm w kraju znalazła się firma Hewalex. Portal ENERAD dokonuje porównań cen energii, a także jakości produktów z zakresu fotowoltaiki i poziomu świadczenia usług przez producentów i dostawców tej branży. W rankingu zwrócono uwagę na to, że "Hewalex to rodzima firma fotowoltaiczna, która jako jedna z niewielu zajmuje się zarówno montażem, jak i wytwarzaniem podzespołów fotoenergetycznych. Oprócz paneli słonecznych z usługą montażu, w ofercie Hewalex znajdziesz również inne ekologiczne rozwiązania – m.in. kolektory słoneczne czy pompy ciepła."

W szczególności zwrócono uwagę na takie opinie o firmie jak bogata oferta i wysokiej jakości produkty, a także wyjątkowe na rynku narzędzie jakim jest Kreator oferty PV. A jeśli chodzi o wady? Czas realizacji inwestycji, który może być dłuższy niż u niektórych dostawców, co wynika z rzetelnego jej przygotowania. Trzeba pamiętać, że jest to inwestycja o bardzo długiej perspektywie użytkowania.

Samą ofertę Klient może uzyskać ze wspomnianego Kreatora oferty PV automatycznie i natychmiast. Jednak w trakcie fachowych konsultacji, dobór wielkości instalacji i samych urządzeń może być jeszcze optymalizowany i korygowany. Może to wymagać dodatkowego czasu, ale efektem końcowym jest prawidłowo dobrana instalacja, o maksymalnej możliwej do uzyskania opłacalności (o jak najkrótszym okresie zwrotu kosztów inwestycji).

Ranking firm fotowoltaicznych

Klient wraz ze wzorem umowy otrzymuje szczegółowy harmonogram realizacji inwestycji "krok po kroku", w ramach którego wykonywana jest wizualizacja rozmieszczenia paneli na dachu budynku. Co ważne podkreślenia, wizja lokalna jest dokonywana u Klienta nie przez sprzedawcę zanim dojdzie do doboru instalacji PV, ale już przez doświadczonego fachowca w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej.

Dziękujemy Klientom za opinie, które posłużyły do sporządzenia rankingu firm fotowoltaicznych. Będziemy dokładać wszelkich starań, aby były one jeszcze bardziej pozytywne. Zainteresowanych zakupem instalacji PV zapraszamy uprzejmie do wykonania pierwszego kroku - niezobowiązującego samodzielnego doboru i wygenerowania oferty na zakup i montaż systemu w Kreatorze oferty PV:

Kreator ofert PV