Instalacja fotowoltaiczna na wyciągnięcie ręki

Koszty zakupu instalacji fotowoltaicznych Hewalex obejmują zarówno koszty samych urządzeń, jak i ich montażu. Firma Hewalex udziela swoim Klientom pełnego wsparcia od etapu doboru, aż po montaż uruchomienie, odbiór i przygotowanie wniosku o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej. Teraz we współpracy z Santander Consumer Bank S.A., wsparcie rozszerza się o pomoc w uzyskaniu korzystnej formy finansowania inwestycji. Całość rozłożona jest na 50 równych nieoprocentowanych miesięcznych rat.

Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że realna wysokość rat kredytu jest wyraźnie niższa (przeciętnie o około 40%), ponieważ budżet domowy zyskuje na obniżeniu kosztów zakupu energii elektrycznej. Co również istotne, okres zwrotu kosztów inwestycji standardowo nie przekracza okresów gwarancji na kluczowe elementy instalacji – moduły fotowoltaiczne i inwertery. Eksploatacja instalacji jest przewidywana na przynajmniej 25 lat przynosząc trwałe korzyści finansowe.

Kredyt 50x0% cechuje się minimalną ilością formalności do spełnienia przez kupującego. Podpisanie umowy jest możliwe w miejscu inwestycji za pośrednictwem Internetu lub poprzez kuriera. Skorzystanie z kredytu 50x0% pozwala stać się szybko posiadaczem markowej instalacji fotowoltaicznej Hewalex. Wysokiej klasy komponenty oraz wydłużone okresy gwarancyjnej wpływają na atrakcyjność tej przyszłościowej inwestycji.