Nowa odsłona promocji PROSTO Prosument z zestawami solarnymi

Promocja na zestawy solarne Hewalex

Temperatury zewnętrzne w ostatnich latach biją rekordy nie tylko w sezonie letnim, ale i jesienno-zimowym. Rośnie także liczba godzin bezchmurnych i w niektórych regionach Polski przekracza ona 1900 h/rok. A to o około 300 więcej od wartości średniej z wielu lat. Więcej darmowej energii ze Słońca daje jeszcze więcej szans na oszczędności w zużyciu tradycyjnych paliw i zmniejszenia emisji zanieczyszczeń.

Instalacje solarne to jedyne źródła ciepła, dla których oficjalnie definiuje się zużycie energii, jako zerowe. W praktyce jest ono śladowe. Przeliczając: zużycie 1 W energii elektrycznej podczas pracy pompy obiegu solarnego, pozwala uzyskać ilość ciepła rzędu 100 W, a nawet więcej. Taką efektywnością energetyczną nie może się pochwalić żadne źródło ciepła.

W ramach promocji PROSTO Prosument dostępne są kolejne już zestawy solarne złożone z kolektorów serii TP AC (absorbery aluminiowo-miedziane). Ceny tych zestawów są tradycyjnie niższe o około 30-40% od standardowych zestawów w bieżącej ofercie. Jest to promocja ograniczona czasowo, jedynie do wyczerpania stanów magazynowych. Kolektory płaskie wchodzące w skład zestawów promocyjnych nie są obecnie oferowane w bieżącym cenniku i nie posiadają zaktualizowanych certyfikatów Solar Keymark. Są to w pełni wartościowe produkty objęte standardowym 10-letnim okresem gwarancji, z możliwością przedłużenia o 1 rok w Programie Przedłużenia Gwarancji.

Jedynym ważnym aspektem jest nie proponowanie zestawów promocyjnych do programów dofinansowania, w których wymagane jest dostarczanie aktualnych certyfikatów taki jak np. Solar Keymark. Końcówka serii kolektorów TP AC pozwoli na prowadzenie nowej promocji przez około 1-2 miesiące. Trzeba wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Promocja PROSTO Prosument to jak wcześniejsza jej wersja, alternatywa dla opcji zakupu instalacji solarnej w programach dofinansowań. Dzięki temu można stać się użytkownikiem markowej pełnowartościowej instalacji, w atrakcyjnej cenie i bez formalności jakie towarzyszą pozyskaniu dotacji. Zestawy solarne wymagają jedynie dodatkowego zamówienia orurowania oraz uchwytów mocujących zależnie od warunków zabudowy.

promocja na zestawy solarne, zestawy z kolektorami słonecznymi