Pompa ciepła PCCO SPLIT - nr 1 w rankingu najpopularniejszych i najlepszych modeli 10.2021

Pompy ciepła PCCO SPLIT - ranking pompa ciepła

Ranking producentów pomp ciepła publikowany cyklicznie przez opiniotwórczy portal Enerad.pl wymienia firmę Hewalex w TOP10 producentów, a samą pompę ciepła PCCO SPLIT 20kW umieszcza na 1 pozycji zestawienia. Portal dokonuje szeregu porównań produktów m.in. z branży grzewczej, instalacyjnej i finansowej.

Zawierają one obszerne informacje mówiące nie tylko o technicznych szczegółach produktów, ale także o związanych z nimi usługach i świadczeniach. Stąd istotne znaczenie dla końcowej oceny odgrywają warunki gwarancyjne, kwestie wykonywania przeglądów, czy też opieki serwisowej ze strony producenta. Jakie wyróżniki producentów pomp ciepła są brane pod uwagę w wykonywanych zestawieniach? Są to:

Doświadczenie (firma Hewalex działa na rynku producentów OZE od ponad 30 lat, a same pompy ciepła są oferowane już ponad 10 lat).

Gwarancja na produkt (standardem dla pomp ciepła PCCO jest 5-letni okres gwarancji bez obowiązku przeglądów dzięki zdalnej automatycznej diagnostyce pracy).

Opinie użytkowników (do tej pory zainstalowano ponad 21.000 pomp ciepła Hewalex do centralnego ogrzewania, wody użytkowej i basenowej, co stanowi dużą bazę do wiarygodnej szerokiej oceny produktów).

Stosunek jakości do ceny (jest jednym z głównych priorytetów dla firmy Hewalex, aby oferowane urządzenia wysokiej klasy technicznej i jakości, posiadały korzystną cenę zakupu).

Doradztwo i serwis (jako polski producent i dystrybutor, firma posiada m.in. własne zaplecze techniczne, badawczo-rozwojowe i serwisowe, a obsługa klienta prowadzona jest w kraju, co nie jest obecnie standardem rynkowym).

Pełną treść rankingu najpopularniejszych i najlepszych modeli pomp ciepła można poznać na stronie porównywarki >>>.