Promocja "Jesienne kolorowe ceny" na pompy ciepła PCCO MONO

Promocja Hewalex na pompy ciepła PCCO MONO

Pompy ciepła zajmują w ofercie firmy Hewalex szczególne miejsce już od 10 lat. Jako polski producent i dystrybutor systemów OZE z 30-letnim doświadczeniem, wykorzystujemy bogatą wiedzę naszego zespołu badawczo-rozwojowego, a także technicznego, serwisowego i sprzedażowego. Nie mniej ważny jest fakt lokalizacji naszej firmy w kraju, blisko naszych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i fachowców. Mają oni niezmiennie swój wkład w rozwój produktów.

Jeden z naszych najbardziej rozwojowych produktów, jakimi są pompy ciepła PCCO MONO (typ monoblok) zyskują na popularności dzięki łatwości montażu, wysokiej efektywności energetycznej, zdalnemu nadzorowi EKONTROL DIAGNOSTYKA i wydłużonej do 5 lat gwarancji bez obowiązku płartnych przeglądów. Do korzyści doszedł także bardzo istotny dla takich urządzeń element. Na bazie wieloletnich doświadczeń, nasz zespół opracował i wdrożył do produkcji Moduł zabezpieczający PZ HX.

To pierwsze takie na rynku rozwiązanie, które pozwala na bezpieczną eksploatację pompy ciepła typu monoblok bezpośrednio z wodą grzewczą. W razie braku zasilania jest w stanie ochronić urządzenie przez co najmniej 48 godzin przy temperaturze zewnętrznej -25 oC. Użytkownik zyskuje gwarancję na działanie takiego zabezpieczenia. Moduł jest systemem podlegającym samokontroli działania. Chcąc wyróżnić na rynku naszą innowację techniczną, tylko do 20.12.2020 r. oferujemy pompy ciepła PCCO MONO wyposażone w moduł zabezpieczający w specjalnych cenach. Dzięki temu korzyść finansowa przy jej zakupie może wynieść nawet 2.300 zł netto.

Promocja "Jesienne kolorowe ceny" - do 20.12.2020!

Tylko przez 2 miesiące pompy ciepła PCCO MONO są oferowane w specjalnej cenie. Promocja "Jesienne kolorowe ceny" obowiązuje do końca jesieni (20.12.2020) lub wyczerpania stanów magazynowych.