Promocja "Wiosenne porządki" na instalacje PV z inwerterem 4,6 kW

Promocja Fotowoltaika

Wiosna tuż, tuż i czas pomyśleć o pożytecznym wykorzystaniu czystej i bezpłatnej energii słonecznej, ale także o wiosennych porządkach. W związku właśnie z porządkami mamy do dyspozycji niewielką pulę inwerterów Solis-4,6K-2G do których proponujemy układ modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy od 4,0 do 5,5 kWp. Taką moc można uzyskać zarówno z monokrystalicznych modułów fotowoltaicznych JA SOLAR 290, jak i polikrystalicznych JA SOLAR 270.

To co jest bardzo istotne to fakt, że ceny przez nas prezentowane są cenami brutto kompletnych instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem. Zatem przyszły użytkownik systemu może już na samym początku poznać w pełni przewidywalny koszt inwestycji. Przewidywany efekt ekononomiczny można oszacować dokonując samodzielnej kalkulacji w naszym Kalkulatorze PV. Zakupu instalacji można dokonać za pomocą własnych środków finansowych, z wykorzystaniem ewentualnych lokalnych dotacji jak też korzystając z atrakcyjnego systemu rat 50x0%.

Co można powiedzieć o inwerterze Solis 4,6K-2G?

Inwerter Solis 4,6K-2G o mocy znamionowej 4,6 kW jest elastycznym falownikiem przeznaczonym do współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi w szerokim zakresie mocy szczytowej od 3 kWp do 5,5 kWp. Wyróżnia się bardzo niskim napięciem startowym równym 120 V, dzięki czemu każdego poranka instalacja PV wcześniej rozpoczyna generowanie energii i pracuje dłużej do późnego wieczora. Falownik jest objęty aż 10-letnią gwarancją producenta, a jego projektowana żywotność przekracza 20 lat. Wynika to z zastosowania wysokiej jakości podzespołów i pełnej kontroli jakości produkcji. Inwerter posiada estetyczną, hermetyczną obudowę o stopniu ochrony IP 65 oraz wbudowany wyświetlacz LCD. Charakteryzuje się wysoką sprawnością sięgającą 97,8%, niską emisją hałasu na poziomie 30 dB, niskim zużyciem własnym energii (do 1W) oraz dwoma układami śledzącymi punkt maksymalnej mocy (MPPT), dzięki czemu możliwe jest podłączenie 2 niezależnie pracujących szeregów paneli PV.