Skorzystaj! Instalacje fotowoltaiczne "NIŻSZE CENY=WYŻSZE EFEKTY"

Początek 2017 roku staje się okazją dla wprowadzenia akcji „NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY” z korzystniejszymi cenami zakupu kompletnych instalacji fotowoltaicznych firmy Hewalex. Oferta obejmuje 9 instalacji o mocy nominalnej od 0,7 do 10 kWp. Przykładowo dla instalacji fotowoltaicznej z 12 panelami NSP 255W o łącznej mocy 3,06 kWp aktualna podstawowa cena wynosi 15250 zł brutto (VAT 8%), to jest o 10% mniej od ceny z roku 2016, która wynosiła 16973 zł brutto (VAT 8%).

Cena instalacji obejmuje wszystkie elementy, w tym inwerter Solis oraz system mocujący, a także koszty montażu. Dzięki temu koszty inwestycji są w pełni przewidywalne, co daje możliwość wykonania rzetelnej kalkulacji ekonomicznej. Instalacje fotowoltaiczne Hewalex zawierają najwyższej klasy komponenty uznanych na rynku światowym producentów, z najdłuższymi na rynku okresami gwarancji. Gwarantowany liniowy spadek sprawności w ciągu 25 lat pracy paneli fotowoltaicznych nie przekracza 0,7% rocznie, a sam okres gwarancji na urządzenia wynosi 10 lat dla paneli PV i inwerterów.

Efektem wyboru instalacji fotowoltaicznej w ramach akcji „NIŻSZE CENY = WYŻSZE EFEKTY” będzie uzyskanie zwiększonego efektu ekonomicznego z użytkowania instalacji. Wyraźnemu skróceniu o 12-24 miesięcy, ulegnie okres zwrotu kosztów inwestycji związanej z jej zakupem. Zwrot kosztów inwestycji w zależności od wybranej instalacji i założonych parametrów zużycia oraz wzrostu cen energii elektrycznej w przyszłości zwykle nie przekracza 8-9 lat. Samodzielnej rzetelnej kalkulacji można dokonać korzystając z profesjonalnego kalkulatora PV Hewalex:

kalkulator fotowoltaika