Uwaga na nieuczciwe praktyki!

Nowa oferta fotowoltaika Hewalex

Szanowni Państwo

Pragniemy Państwu przypomnieć, że przy inwestycjach prowadzonych przez Dział Fotowoltaiki Hewalex, wizyty Instalatorów w celu wykonania wizji lokalnej i następnie montażu instalacji, są umawiane wcześniej przez naszą firmę. Klient zostaje co najmniej 1 dzień wcześniej poinformowany dokładnie o danych osobowych, numerze telefonu Instalatora oraz terminie jego wizyty (ustalonym w porozumieniu z Klientem). Na wizje lokalne kierujemy osoby kompetentne technicznie dla dokładnego określenia dalszego planu prac montażowych.

Wszelkie dokumenty i faktury są przesyłane do Państwa wyłącznie z firmy Hewalex. Na miejscu nie są pobierane w naszym imieniu żadne opłaty. Płatności prosimy dokonywać na podstawie otrzymanych od nas faktur pro-forma i na wskazany na fakturze numer konta bankowego, który można sprawdzić także w zakładce "Kontakt" na naszej stronie internetowej.

Wszelkie inne praktyki mogą nosić znamiona nieuczciwych i być prowadzone przez osoby nie mające nic wspólnego z prowadzoną przez nas działalnością. Nie bierzemy za nie odpowiedzialności i w razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu uzyskania wyjaśnień z naszymi pracownikami w Dziale Fotowoltaiki Hewalex. Informację przekazujemy w związku z dochodzącymi do nas informacjami o nieoczciwym wykorzystywaniu naszego dobrego imienia i uznanej pozycji rynkowej.

Z poważaniem
Dział Fotowoltaiki Hewalex