V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji


15 września 2021 r. odbędzie się V Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji – TARGI GREEN POWER 2021. W tym roku odbędzie się po raz pierwszy w formie hybrydowej : online + STUDIO MTP.

Konferencja to ważne wydarzenie w branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacji i wentylacji w Polsce, gromadzące najważniejszych przedstawicieli branżowych. Tematem wiodącym wydarzenia jest dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości.

Oprócz tego ważnymi tematami poruszanymi w trakcie wydarzenia będą scenariusze dla Polski: Zielony Ład – Green Deal, nowe regulacje UE dla branży instalacyjno-grzewczej, nowelizacja przepisów budowlanych – wdrażanie WT 2021 i EPBD w Polsce oraz podsumowanie rynku instalacyjno-grzewczego.

Do udziału w konferencji gorąco zapraszamy instalatorów, projektantów, firmy wykonawcze, przedstawicieli hurtowni instalacyjnych, audytorów energetycznych, przedstawicieli organizacji branżowych, instytucji związanych z rozwojem rynku grzewczo-instalacyjnego w Polsce, przedstawicieli samorządów i innych instytucji, oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką instalacyjno-grzewczą.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniej rejestracji. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na Kongres znajdują się na stronie internetowej: www.spiug.pl