Świeże wiosenne ceny

na instalacje fotowoltaiczne
z inwerterami 4,6 kW

Tylko miesiąc pozostał na skorzystanie z zakupu instalacji fotowoltaicznej z inwerterem o mocy 4,6 kW w niższej cenie. Możesz sam dobrać ilość modułów PV i skalkulować koszty dzięki naszemu Kalkulatorowi PV.

instalacje objęte promocją

Promocja WIOSENNE PORZĄDKI

Jakie instalacje objęte są promocją „Wiosenne porządki”?

Co zawiera cena ofertowa?

Co zawiera cena ofertowa?

Promocja - inwerter Solis 4,6K-2G

Co można powiedzieć o inwerterze Solis 4,6K-2G?

  • Inwerter Solis 4,6K-2G o mocy znamionowej 4,6 kW jest elastycznym falownikiem przeznaczonym do współpracy z instalacjami fotowoltaicznymi w szerokim zakresie mocy szczytowej.
  • Wyróżnia się bardzo niskim napięciem startowym równym 120 V, dzięki czemu zaczyna pracę nawet przy niskim nasłonecznieniu wcześnie rano i pracuje do pracuje dłużej do późnego wieczora.
  • Objęty aż 10-letnią gwarancją producenta, a jego projektowana żywotność przekracza 20 lat. Wynika to z zastosowania wysokiej jakości produkcji.
  • Posiada estetyczną, hermetyczną obudowę o stopniu ochrony IP 65 oraz wbudowany wyświetlacz LCD.
  • Charakteryzuje się wysoką sprawnością sięgającą 97,8%, niską emisją hałasu na poziomie 30 dB, niskim zużyciem własnym energii (do 1W).
  • Posiada dwa układy śledzące punkt maksymalnej mocy (MPPT), dzięki czemu możliwe jest podłączenie dwóch niezależnie pracujących szeregów paneli PV.

Korzyść finansowa przy zakupie instalacji PV z promocji „Wiosenne porządki”

Instalacje PV z inwerterem o mocy 4,6 kW są objęte preferencyjnymi warunkami zakupu. Jest to widoczne w  porównaniu średniej ceny jednostkowej instalacji PV oferowanych z inwerterami mniejszej i większej mocy. Średnia cena oznacza wartość obliczoną dla oferowanych z danym inwerterem ilości paneli JA Solar 270 (np. dla inwertera 4,6 kW są to ilości od 14 do 20 paneli o łącznej mocy 3,78 do 5,40 kWp). Ceny brutto obejmują wszystkie niezbędne komponenty instalacji (w tym mocowanie do blachodachówki) oraz koszty montażu. Średnia cena jednostkowa instalacji PV z inwerterem 4,6 kW jest np. niższa o blisko -17% w porównaniu do instalacji PV z inwerterem 6 kW. Jest to cena niższa nawet od instalacji PV z inwerterem 10 kW (gdzie regułą jest spadek ceny jednostkowej zł/kWp wraz ze wzrostem mocy instalacji PV).

Porównanie cen zestawów PV