Kontakt

Dane teleadresowe

  • HEWALEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
  • ul. Słowackiego 33,
  • 43-502, Czechowice-Dziedzice, Polska
  •  
  • tel.+48(32) 214 17 10
  • GSM: +48 723 232 232
  • INFOLINIA: 0801 000 810
  • fax:+48(32) 214 50 04
  • e-mail: hewalex@hewalex.pl
  • NIP 652-170-36-41
  • REGON 241298398
  • KRS 0000335766, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach,
  • Wydział VIII Gospodarczy KRS
  • Wysokość sum komandytowych 29 535 386 zł
Firma

Regionalni doradcy handlowi

Krzysztof Jaźwicki Krzysztof Jaźwicki
województwo: wielkopolskie, lubuskie
krzysztof.jazwicki@hewalex.pl
tel. kom.: 607 674 190

Michał Dunajski Michał Dunajski
województwo: warmińsko-mazurskie,
kujawsko-pomorskie
michal.dunajski@hewalex.pl
tel. kom.: 607 673 413

Adrian Piotrowski Adrian Piotrowski
województwo: mazowieckie
adrian.piotrowski@hewalex.pl
tel. kom.: 691 888 118

Norbert Małkus Norbert Małkus
województwo: opolskie, dolnośląskie
norbert.malkus@hewalex.pl
tel. kom.: 782 985 738

Marek Zagłoba Marek Zagłoba
województwo: łódzkie
marek.zagloba@hewalex.pl
tel. kom.: 667 970 898

Krzysztof Stewarski Krzysztof Stewarski
województwo: małopolskie, świętokrzyskie
krzysztof.stewarski@hewalex.pl
tel. kom.: 669 732 607

Grzegorz Szewczak Grzegorz Szewczak
województwo: lubelskie
grzegorz.szewczak@hewalex.pl
tel. kom.: 609 067 729

Urszula Bazelska Urszula Gryc
województwo: warmińsko-mazurskie, podlaskie
urszula.gryc@hewalex.pl
tel. kom.: 601 283 440

Monika Koj Monika Koj
województwo: śląskie
monika.koj@hewalex.pl
tel. kom.: 661 410 036

Robert Talarek Robert Talarek
województwo: pomorskie
robert.talarek@hewalex.pl
tel. kom.: 661 510 866

Maciej Bartoszewski Maciej Bartoszewski
województwo: zachodniopomorskie
maciej.bartoszewski@hewalex.pl
tel. kom.: 697 168 755

Grzegorz Goń Grzegorz Goń
województwo: podkarpackie
grzegorz.gon@hewalex.pl
tel. kom.: 609 068 841