Hewalex na targach ISH 2023 w dniach 13-17.03.2023 „Komfort z natury”

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C64 w hali nr 12.1.

Największe międzynarodowe targi dla szeroko pojętej branży grzewczo-instalacyjnej powracają w stacjonarnej formie po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią. W dniach 13-17 marca br. we Frankfurcie spodziewanych jest co najmniej 2500 wystawców i 200.000 odwiedzających gości z całego świata. Tegoroczna edycja targów stawia nacisk na rosnące wymagania dla komfortu pod względem nie tylko zapewnienia przyjaznych warunków wewnątrz budynku, ale także korzystania z systemów technicznych. Dlatego tak wysokiego znaczenia nabierają rozwiązania dla inteligentnego i efektywnego zarządzania pracą systemów ogrzewania, chłodzenia itp., z uwzględnieniem wykorzystania własnych źródeł energii.

 

Wyróżnikiem rynkowym firmy Hewalex jest ponad 30 lat doświadczenia w wytwarzaniu i dostarczaniu kompletnych rozwiązań wykorzystujących energię odnawialną jako podstawę swojego działania. Ponad 250.000 budynków każdego rodzaju i wielkości, w co najmniej 50 krajach, zostało do tej pory wyposażonych w nasze rozwiązania. Z wieloma partnerami biznesowymi współpracujemy od samego początku działalności. Targi ISH 2023 będą więc okazją do spotkania zarówno z obecnymi jak i przyszłymi klientami, użytkownikami i partnerami biznesowymi.

Nasz udział w targach ISH 2023 będzie się odbywać pod hasłem „Komfort z natury”. Jak mało który przedstawiciel naszej branży, jesteśmy ściśle od samego początku związani z naturą. Nasze rozwiązania stanowią niezbędne ogniwo łączące energię pozyskiwaną z otoczenia, ze strefą komfortu wewnątrz budynku. Elementem łączącym źródła energii ze strefą komfortu jest przy tym nasz autorski system OPTI-ENER, z którym będzie można się zapoznać na stoisku targowym.

 

OPTI-ENER jako inteligentny system typu EMS służy do zarządzania energią elektryczną. Jego rolą jest sterowanie pracą urządzeń według ustalonych priorytetów i zależnie od dostępnych taniej lub własnej bezpłatnej energii. Celem jest także maksymalne zwiększanie autokonsumpcji energii dla wzrostu opłacalności własnej elektrowni. Narzędzie daje dostęp do wielu statystyk i informacji. Pozwala na odczyt ilości energii oddawanej i magazynowanej. Dodatkową funkcją jest płynnie regulowana moc elektryczna grzałki zależnie od chwilowych nadwyżek własnej energii.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C64 w hali nr 12.1.

Opublikowano: 24.02.2023