Promocja

Promocja "Soczyste letnie ceny" na pompy ciepła PCCO MONO

Chcąc wyróżnić na rynku naszą innowację techniczną jaką jest zabezpieczenie pompy ciepła typu monoblok przed zamarzaniem, Moduł zabezpieczający PZ HX jest dodawany bezpłatnie przy zakupie pompy ciepła PCCO MONO. Promocja "Soczyste letnie ceny" trwa tylko do końca lata!

Niższy VAT 8% na fotowoltaikę

Niższy VAT 8% na fotowoltaikę

Już teraz niezależnie czy panele fotowoltaiczne będą zainstalowane na domu jednorodzinnym, czy też gospodarczym lub w ogrodzie, stawka VAT będzie wynosić jedynie 8%.

Jeszcze więcej za mniej

Jeszcze więcej za mniej

Optymalizatory mocy pozwolą wykorzystać możliwości Twojej instalacji fotowoltaicznej do maksimum! Promocja „Jeszcze więcej za mniej” obejmuje kompletne instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2,84 kW do 3,47 kW. W instalacjach oferujemy panele monokrystaliczne JA Solar o mocy 315 Wp z wbudowanymi optymalizatorami mocy TIGO oraz systemem monitoringu TIGO Cloud Connect Advanced.

Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy Kalkulator PV umożliwia już oprócz doboru i opłacalności fotowoltaiki także wygenerowanie oferty. Jednocześnie rozwiązania z fotowoltaiki stały się korzystniejsze cenowo i zyskały nową formą kredytowania eRaty.