Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy Kalkulator PV umożliwia już oprócz doboru i opłacalności fotowoltaiki także wygenerowanie oferty. Jednocześnie rozwiązania z fotowoltaiki stały się korzystniejsze cenowo i zyskały nową formą kredytowania eRaty.

Korekta cen i nowości produktowe 11.03.2019

Korekta cen i nowości produktowe 11.03.2019

Nowa oferta produktów Hewalex wprowadza kilka istotnych zmian w zakresie m.in. nowych płaskich kolektorów słonecznych serii „F”, nowych pomp ciepła PCWB z czynnikiem R32, pomp ciepła PCCO SPLIT w poszerzonym zakresie mocy od 6 do 20 kW, a także pomp ciepła wody użytkowej PCWU z podgrzewaczem o podwyższonej mocy grzewczej 2,5 kW i w wyższej klasie efektywności energetycznej A+. Zmianie ulegną również ceny. Sprawdź szczegóły!

"Nie prześpij zimy!" - nowa promocja na fotowoltaikę

Okres jesienno-zimowy to doskonały moment na podsumowanie potrzeb energii w kończącym się roku i na dokonanie starannego doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej. Zgłoszenie się do końca 2018 r. pozwoli dodatkowo skorzystać z promocyjnej ceny kupna i montażu.

"Soczyste letnie ceny" na instalacje PV małej mocy

Atrakcyjność ekonomiczna zastosowania małej instalacji fotowoltaicznej będzie jeszcze większa dzięki możliwości ich zakupu w nowej ofercie promocyjnej "Soczyste letnie ceny". Okazja do jej skorzystania może być krótsza niż lato, warto się więc pospieszyć z decyzją.