Niższy VAT 8% na fotowoltaikę

Niższy VAT 8% na fotowoltaikę

Już teraz niezależnie czy panele fotowoltaiczne będą zainstalowane na domu jednorodzinnym, czy też gospodarczym lub w ogrodzie, stawka VAT będzie wynosić jedynie 8%.

Jeszcze więcej za mniej

Jeszcze więcej za mniej

Optymalizatory mocy pozwolą wykorzystać możliwości Twojej instalacji fotowoltaicznej do maksimum! Promocja „Jeszcze więcej za mniej” obejmuje kompletne instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2,84 kW do 3,47 kW. W instalacjach oferujemy panele monokrystaliczne JA Solar o mocy 315 Wp z wbudowanymi optymalizatorami mocy TIGO oraz systemem monitoringu TIGO Cloud Connect Advanced.

Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy kalkulator fotowoltaiki

Nowy Kalkulator PV umożliwia już oprócz doboru i opłacalności fotowoltaiki także wygenerowanie oferty. Jednocześnie rozwiązania z fotowoltaiki stały się korzystniejsze cenowo i zyskały nową formą kredytowania eRaty.

Korekta cen i nowości produktowe 11.03.2019

Korekta cen i nowości produktowe 11.03.2019

Nowa oferta produktów Hewalex wprowadza kilka istotnych zmian w zakresie m.in. nowych płaskich kolektorów słonecznych serii „F”, nowych pomp ciepła PCWB z czynnikiem R32, pomp ciepła PCCO SPLIT w poszerzonym zakresie mocy od 6 do 20 kW, a także pomp ciepła wody użytkowej PCWU z podgrzewaczem o podwyższonej mocy grzewczej 2,5 kW i w wyższej klasie efektywności energetycznej A+. Zmianie ulegną również ceny. Sprawdź szczegóły!