Nowa oferta zestawów solarnych. Zmiana zasad nazewnictwa.

Nowa rozszerzona oferta zestawów solarnych Hewalex

 

Zestawy solarne Hewalex oferowane są na rynku krajowym i zagranicznym już od ponad 30 lat. To sprawdzony sposób na szybką i prawidłową kompletację elementów całego systemu. Nowa oferta zestawów solarnych wprowadzona w listopadzie br. zawiera większą liczbę ich konfiguracji. Dzięki temu wybór zestawu można jeszcze ściślej dostosować do potrzeb mieszkańców.

 

Nowe nazewnictwo zestawów solarnych – jakie informacje zawiera?

 

Nazwy serii zestawów solarnych Komfort oraz Komfort Plus zawierają informację o pojemności podgrzewacza wody oraz liczby i typoszeregu zastosowanych kolektorów słonecznych (KS2100 lub KS2600). Dwie serie zestawów różnią się od siebie typem zastosowanego sterownika, a co za tym idzie zakresem i możliwościami obsługi przez instalatora i użytkownika.

Zestawy solarne bez podgrzewacza wody – atrakcyjny sposób na modernizację

 

Nowością w ofercie są także zestawy solarne bez podgrzewacza wody. Mogą one stanowić podstawę do budowy instalacji solarnej według indywidulanych potrzeb. Przede wszystkim jednak wybór takiego zestawu pozwala na zastosowanie w przypadku modernizowanych systemów CO/CWU. Przy spełnieniu wymagań technicznych zestaw tego rodzaju można podłączyć do istniejącego w budynku podgrzewacza wody użytkowej, czy zbiornika buforowego wody grzewczej.

 

Opublikowano: 16.11.2022